top of page

Світлана Єгорова | Володимир Єгоров | Олена Сергієнко

Нові концепції: Гармонійні модулі, яскраві фасади та зелені дахи

Галерея проекту

Saltivka_edited.jpg

Цей проєкт представляє кілька ключових ідей для покращення загального дизайну та функціональності

Відповідність модулів: Для усунення пошкоджень у панельних будинках концепція пропонує використовувати модулі Speedstac, спеціально підібрані для відповідної комірки панельного будинку. Це забезпечує безшовну інтеграцію модулів з рекомендованою висотою 2920 см і розмірами 3100×6000 (або 7000).

Яскраві фасадні акценти: У місцях пошкоджень концепція пропонує використовувати яскраві та привабливі фарби, такі як кадмієвий оранжевий або англійський червоний, для оздоблення металевих панелей Kingspan. Такий підхід створює візуально привабливий контраст і оживляє фасад, перетворюючи раніше пошкоджені ділянки у фокусні точки.

Зелені дахи: Концепція використовує відкритий простір даху для озеленення, дозволяючи висаджувати декоративні або плодючі насадження, такі як дерева і кущі. Ці зелені дахи не лише додають естетичної цінності, але й сприяють зв'язку з природою.

Втілюючи ці ідеї, проєкт має на меті ревіталізувати будівлі, привносячи нове життя і привабливість в навколишнє середовище. Використання відповідних модулів, яскравих фасадних акцентів і зелених дахів демонструє продуманий і сталий підхід, що сприяє як візуальній привабливості, так і гармонійній інтеграції природи в міський ландшафт.

bottom of page