top of page

Максим Євчук |Богдан Купрієнко | Богдан Пилис | Герман Соколов

Відродження громад: Швидке відновлення та покращення життєвого простору

Галерея проекту

Saltivka_edited.jpg

Цей проєкт націлений на заміну 200 пошкоджених квартир у житловому масиві Північна Салтівка з використанням модулів Speedstac та ізольованих металевих панелей Kingspan, а також просторових конструкцій для розширення існуючої будівлі. Основна мета проєкту - сприяти швидкому відновленню будівель при збереженні житлового фонду, особливо в багатоквартирних будинках, які були зруйновані внаслідок російського вторгнення в Україну.

Концепція передбачає динамічну трансформацію структури у функціональні простори, включаючи новостворені тераси, сади, спортивні та рекреаційні зони, а також адаптовані наметові простори. Дизайн підкреслює рух зверху донизу, що поступово перетворюється на красиве ландшафтне середовище завдяки впровадженню системи "стійких риштувань".

Крім того, проєкт пропонує перевагу легкого розміщення зовнішніх комунікацій, що спрощує облаштування необхідної інфраструктури. Зосереджуючись на швидкому відновленні та створенні покращеного житлового простору, ця ініціатива має на меті відродити громади, що постраждали від конфлікту, сприяючи їхній життєстійкості та сталому розвитку.

bottom of page