top of page

Гліб Семякін | Наталія Калініна | Олександр Філь

Збереження спадщини, впровадження інновацій: Відбудова Салтівки

Галерея проекту

Saltivka_edited.jpg

Цей проєкт ґрунтується на принципах збереження та примноження архітектурної спадщини району Салтівка з одночасним врахуванням сучасних тенденцій та задоволенням потреб його мешканців. Метою є створення збалансованого рішення, яке поважає наявний контекст та ревіталізує район. Основна увага приділяється збереженню модульної природи фасадів і загального характеру будівель, а також їх інтеграції з сучасними елементами та матеріалами.

Конструктивна основа будівлі спирається на залізобетонні блоки Speedstac, доступні у трьох розмірах: 1,5 м, 6,8 м і 7,8 м в довжину і 3,4 м в ширину. Всього в проєкті використано 1070 модулів Speedstac. Для фасаду використані енергоефективні металеві панелі QuadCore від Kingspan, що забезпечують як естетичну привабливість, так і стійкість.

Завдяки збереженню архітектурної спадщини та включенню сучасних елементів, цей проєкт спрямований на ревіталізацію району Салтівка, створюючи гармонійне поєднання минулого та сьогодення. Використання модулів Speedstac та металевих панелей Kingspan QuadCore сприяє структурній цілісності, енергоефективності та загальній трансформації будівель, зберігаючи при цьому унікальний характер району.

bottom of page